czwartek, 18 października 2012

złote wysprzedaże.....

Zacznę od Złotych Wyprzedaży. Mają stronę na Fejsiku z mnóstwem różnych promocji. A wiele zniżek bardzo zachęca do obejrzenia, tego co mają. Więc od razu wstukałam prosty adres zlotewyprzedaze.pl

Powitało mnie okienko do logowania. Niestety w żaden sposób nie mogłam go zamknąć  :( Szkoda, że nie można przejrzęć ofery sklepu bez zapisywania się do ich portalu.  Jest dostęp do najważniejszych rzeczy np. regulaminu i polityki prywatnośc. Można połączyć konto z Fejsikiem, ale dlaczego nie można zamknąć tego okienka?!Jakoś to przebolałam. Podałam maila, zarejestrowałam się. Oczywiście po drodze musiałam zaakceptować regulamin (będzie o nim później), i dostałam się na główną stronę wyprzedaży.  Wygląda ona schludnie. Małe logo w lewym rogu, ilość osób, która aktualnie kupuje. Wyróżniony jest koszyk i rabat.  Ciekawe są promocje partnerskie, z których można skorzystać robiąc zakupy na określoną kwotę (np. powyżej 200 zł jest 10% rabat na depilację w Nomasvello).

Wszystkie promocje są schludnie zaprezentowane. Wyraźnie widać jaka marka jest aktualnie sprzedwana. Po wejściu w daną zniżkę są jeszcze podkategorie (np. w Ferrari jest podział na rzeczy męskie, damskie, dziecięce i akcesoria). Od razu można wybierać. który przedmiot chce się kupić. Opisy są trochę za długie i za bardzo rozbudowane. Niektórych informacji trzeba się doszukiwać. Pod każdym przedmiotem jest informacja czy jest on dostępny, jężeli chce się zamówić więcej. niż jest pojawia się odpowiednia informacja.

Potem wystarczy podać adres, wybrać metodę płatności i przelać pieniądze. Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem ani odbioru osobistego. Jednak to jest normalne. Szkoda, że nie ma możliwości anulowania zamówienia z konta użytkownika. Trzeba pisać maile. Obsługa odpowiada różnie. Najdłużej czekałam 40 minut. Brakuje infolinii, na którą można zadzwonić i zadać kilka pytań.Zakupy w Złotych Wyprzedażach oceniam jako udane i proste. Strona nie odstrasza, ale mogłaby być ładniejsza.

Plusy:
- fajne przeceny
- schludny portal
- prosta obsługa strony
- dobrze poukładane produkty

Minusy
- trzeba się logować, żeby przejrzeć ofertę :(
- za długie opisy (sporo niepotrzebnych informacji)
- brak infolinii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz